בזמן שהוא לא כלי שצריך ממש בהתחלת המשחק הוא בהחלט יכול לעזור בעיצוב מהיר של השטח וגם בשמן שאתם כורים במנהרה תוכלו להיתקל מדי פעם בחול או חצץ שתוכלו להזיז בקלות בעזרתו אם תרצו ללמוד כיצד להכי את הכלי השימושי הזה תוכלו להסתכל במדריך הזה!

איך להכין את חפירה

זמן שנצטרך: 5 דקות

כדי להכין את חפירה במיינקראפט כל מה שנצטרך הוא לאסוף עץ להכין ממנו8 קרשים מקלות ואז לשים את הכל ביחד! נראה לכם כיצד בצעדים הפשוטים האלה כאן למטה!

1. אסוף עץ

אם כבר השגתם לעצמכם גרזן תוכלו לכרות את העצים ולדלג על חלק מהשלבים האלו אבל בהנחה שאתם רק מתחילים אז זה הזמן לחבוט בעצים בדרך הקלאסית בעזרת הידיים ולאסוף כמה בולי עץ

2. הכינו קרשים

פתח את התיק שלך והנח את בולי העץ באיזור היצירה כל בול עץ מייצר לך ארבעה קרשי עץ ואנחנו נצטרך שבעה בסך הכל במידה ואין לנו עמדת יצירה

3.הכינו את עמדת היצירה שלכם

קחו ארבעה קרשים שהכנתם והניחו אותם במקום היצירה בתיק שלכם קרש אחד בכל קוביה יצור לכם את עמדת היצירה שלכם!

4. הכינו מקלות

עכשיו נצטרך להכין שתי מקלות נוכל לעשות זאת ע"י הנחת שתי קרשי עץ אחד מעל השני בעמדת היצירה או בתיק שלכם באיזור היצירה שתי קרשים מייצרים לנו ארבעה מקלות!

5. הכינו את את החפירה

עכשיו כשיש לנו את כל המצרכים כל מה שנצטרך לעשות זה לשים אותם ביחד! אם עוד לא הנחתם את עמדת היצירה שלכם הניחו אותה במקום בטוח פתחו אותה והניחו שתי מקלות מלמטה למעלה בקוביות האמצעיות לאחר מכן הניחו מעל המקלות קרש עץ בודד ובצד השני יחכה לכם את החפירה שלכם!

זה כל מה שאתה צריך לדעת כדי להכין את חפירה בסיסית מעץ! תרצה להשיג מקוש ולקבל אבן מרוצפת די מהר ולשדרג אותה. יש לזה יותר עמידות ועובד מהר יותר! בסופו של דבר תוכלו גם להכין את חפירה מברזל, זהב, יהלום ככל שתגיעו יותר רחוק במשחק!